ES projektai

UAB "Tomi tours" e. komercijos modelio diegimas. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1637
 
Kuriama keleivių vežimo transporto priemonių paieškos ir automatizuoto užsakymo sistema (savitarnos portalas).
 
E-savitarnos portale atsiras naujos galimybės klientui. Klientas sistemoje galės rasti norimo autobuso informaciją, autobuso užimtumo grafiką,  atlikti laisvo autobuso paiešką sistemoje (iš visų sistemoje įvestų autobusų) pagal datą ir pasirinkus autobusą atlikti rezervaciją. Klientas galės suformuoti autobuso rezervaciją pasirenkant konkretų autobusą iš duomenų bazės ir pasirenkant rezervacijos pradžios ir pabaigos datas. Taip pat įvesti kliento duomenis (Įmonės pavadinimas, kodas, PVM kodas, vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. paštas). Rezervacijos sistema sugeneruoja paslaugų atlikimo sutartį, išankstinę sąskaitą apmokėjimui bei PVM sąskaitą-faktūrą. Sugeneruoti dokumentai automatiškai siunčiami klientui. Klientas bet kada gali peržiūrėti atliktas rezervacijas.
 
Naudojantis automatizuota sąmata,  pagal pateiktus duomenis apskaičiuojama autobuso nuomos kainą. Atliktas skaičiavimas išsaugomas sistemoje ir siunčiamas klientui. Automatizuotai sugeneruotoje sąmatoje paslaugos teikėjas gali įrašyti patikslintą kainą ir dar kartą išsiųsti el. paštu klientui. Pagal pasirinktą transporto priemonę ir sąmatą klientas gali sukurti naują rezervaciją. Atlikus rezervaciją, įmonės darbuotas iš karto bus informuojamas apie atliktą rezervaciją el. priemonėmis. 
 
Projektas finansuojamas pagal priemonę  – „E. komercijos modelis COVID-19“.
 
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.
 
Bendra projekto vertė: 52 000,00 EUR
 
Europos regioninės plėtros fondo finansuojama dalis: 39 000,00 EUR
 
Projekto pradžia: 2022-02-17
 
Projekto pabaiga: 2023-02-17
ESFIVP-I-1 UAB Tomi tours