Ispanija 12 d. (pažintinė-poilsinė)

Šalis: Ispanija

kaina nuo: 679,15 € Užsakyti
Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Prancūziją. Atvykstame į Kolmarą – Elzaso vynų sostinę. Kolmaro senamiestis pakeri savo architektūra: fachverko stiliaus pastatai puošti medinėmis skulptūromis ir balkonėliais, siaurų gatvelių labirintai. Pažintis su senamiesčiu: XIII a. Dominikonų vienuolynas, Šv. Martyno bažnyčia, Senoji muitinė, odininkų rajonas – Mažoji Venecija. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje prie Liono.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją, Ispaniją. Vykstame į garsaus dailininko Salvadoro Dali gimtinę – Figeresą. Apsilankysime S. Dali teatre–muziejuje*. Čia galima išvysti žymųjį „Lietaus Taksi“, „Juodąjį Kadilaką“, garsiuosius aukso kiaušinius, puošiančius muziejaus eksterjerą, kitus dailininko kūrinius. Vėlai vakare atvykstame į vieną iš Kosta Bravos pajūrio kurortų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką** į Monserato vienuolyną. Vykstame į vieną seniausių benediktinų vienuolynų Ispanijoje. Švenčiausia Katalonijos vieta laikomas Monserato vienuolynas,  prigludęs prie įspūdingų beveik 1300 metrų aukščio uolų. Apžiūrime baziliką, kurios altorius gausiai padabintas emaliu, taip pat La Moreneta – Juodosios Madonos statulą. Vakare pageidaujantiems siūlome apsilankyti „Riterių turnyre“**. Vyksite į viduramžių pilį, kur Jus pasitiks pilies grafas su grafiene ir dvariškių svita. Tai viduramžių vakarienė, kurios metu vyksta teatralizuoti riterių pasirodymai. Šių pasirodymų metu būsite vaišinami vynu ir vakariene, kai patiekalai valgomi rankomis, nenaudojant įrankių. Po turnyro, antroje vakaro dalyje jūsų laukia uždegantis, nuostabus ispaniško flamenko pasirodymas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome visos dienos išvyką** į Barseloną. Barselona – labai judrus, šiuolaikiškas, antras pagal dydį Ispanijos miestas, turintis nemažą jūros uostą. Barselona laikoma vienu didžiausių Europos kultūros centrų. Ekskursija po Katalonijos sostinę: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Montjuich kalnas, Olimpinis kompleksas, gotikinis kvartalas. Galėsite pasigėrėti Barselonos perlu - nebaigta statyti įžymiojo architekto A. Gaudi šedevru Šv. Šeimos bažnyčia (Sagrada Familia). Siūlome pasivaikščioti gražiausia ir judriausia miesto pėsčiųjų gatve laikoma La Rambla, kuri tęsiasi nuo Kolumbo paminklo iki Katalonijos aikštės. Vakare grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros.  Savarankiškai  miesto transportu**, galite vykti į vandens atrakcionų parką**, esantį Loret de Maro kurorte, nuplaukti laivu** į senovinį, romėnų laikus menantį, Blanes miestelį ir „Marimurtra“ botanikos sodą**, arba į Tossa de Maro miestelį, vadinamą Kosta Bravos pakrantės perlu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte.

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome visos dienos išvyką** į Andorą. Tai mažutė valstybė Pirėnų kalnuose, įsiterpusi tarp Prancūzijos ir Ispanijos. Andora žavi didingais kalnų vaizdais ir žmonių sukurta prabanga - ištaigingos vilos, viešbučiai, prekybos ir pramogų centrai, restoranai. Trumpa pažintis su Andora la Vela, kuri įsikūrusi 1409 metrų aukštyje ir tai yra aukščiausiai esanti sostinė Europoje, bei populiarus žiemos slidinėjimo kurortas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte.

8 - 9 dienos. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte.

10 diena. Pusryčiai. Išvykstame Prancūzijos link. Vykstame į Avinjoną – miestą daugiau kaip šimtmetį buvusį popiežių rezidencija. Ekskursija pėsčiomis po gynybinėmis sienomis apjuostą viduramžių miestą: katedra, mažasis senamiestis, pėsčiųjų promenada, senieji Popiežių rūmai – didžiausi gotikiniai rūmai pasaulyje, įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą, liaudies dainių apdainuotas Šv. Benezeto tiltas. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

11 diena. Pusryčiai. Vykstame į Rotenburgą prie Tauberio - geriausiai išlikusį Vokietijos viduramžių miestą su įvairiausių stilių ir epochų pastatais. Tai muziejus po atviru dangumi, kurį juosia gynybinė siena, o į vidų patenkama per vienus iš penkių gynybinės sienos vartus. Beje, tai miestas, kuriame ištisus metus tvyro kalėdinė nuotaika. Kelionė per Prancūziją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

12 diena. Pusryčiai. Išvykstame namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.


Kelionės datos ir kaina

 • 2020-06-20 - 2020-07-01 liko 8 viet. -15% 679,15 € Užsakyti

Priemokos

 • Kurorto rinkliava suaugusiam 7 €
 • Kurorto rinkliava vaikui (12-17 m.) 7 €
 • Vienvietis kambarys 200 €
 • Išvyka į Andorą (suaugusiam) 40 €
 • Išvyka į Andorą (vaikui iki 12 m.) 30 €
 • Išvyka į Barseloną (suaugusiam) 30 €
 • Išvyka į Barseloną (vaikui iki 12 metų) 20 €
 • Išvyka į Monserato vienuolyną (suaugusiam) 30 €
 • Išvyka į Monserato vienuolyną (vaikui iki 12 metų) 20 €
 • Riterių turnyras ir flamenko pasirodymas (suaugusiam) 50 €
 • Riterių turnyras ir flamenko pasirodymas (vaikui iki 12 m.) 30 €
 • Trijų išvykų paketas (Barselona, Monseratas, Andora) suaugusiam 80 €
 • Trijų išvykų paketas (Barselona, Monseratas, Andora) vaikui iki 12 m. 70 €

Nuolaidos

 • 10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui 99 %
 • 9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui 80 %
 • 8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui 65 %
 • 7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui 50 %
 • 6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui 35 %
 • 5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui 25 %
 • 4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui 10 %
 • Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų 15 %
 • Keliaujantiems trečią kartą 10 %
 • Keliaujantiems antrą kartą 5 %
 • Senjorams (nuo 65 m.) 10 %
 • Vaikams nuo 13 m. ir studentams 5 %
 • Jaunavedžiams 10 %

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 7 nakvynės viešbutyje Ispanijoje su pusryčiais ir vakarienėmis; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 30 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava 7 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į Andorą reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos.


Grįžti į kelionių sąrašą