Naujieji metai Sankt Peterburge

Naujiena!

Šalis: Rusija
Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją, Rusiją. Atvykstame į šventiškai pasipuošusį Sankt Peterburgą. Miesto gatvės išdabintos švytinčiomis girliandomis, Nevos pakrantė puikuojasi gausybe išpuoštų eglučių ir džiugina šurmuliuojančiomis Kalėdinėmis mugėmis, kuriose galėsite įsigyti suvenyrų ir kalėdinių puošmenų ar paskanauti gardžių skanėstų. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Sankt Peterburgo priemiestį - Pavlovską. Apsilankysime įspūdinguose Pavlovsko rūmuose*, pageidaujantys galės apsilankyti ir rūmus supančiame parke*. Tai buvusi Rusijos caro Pavlo I vasaros rezidencija. XVIII a. parko ir rūmų ansamblis užima 600 ha. plotą. Skirtingos rūmų salės papuoštos autentiška meno kolekcija, o miškingas parkas suprojektuotas pagal tuomet labai populiarų angliškųjų sodų stilių. Po pietų vykstame į Puškino miestą, kur aplankysime imperatoriška prabanga švytinčius Jekaterinos rūmus*** su garsiuoju Gintaro kambariu. Tai įspūdingi XVIII a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų. Grįžtame į Sankt Peterburgą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Jusupovo rūmus*** -  vieną iš kunigaikščių Jusupovų šeimos rezidencijų, kuri stebina savo puošnumu ir prabanga net daug mačiusius keliautojus. Įspūdingos salės, svetainės ir namų teatras traukia ir turistus, ir garbius svečius - čia lankėsi Anglijos karalienė, amerikiečių aktorė Liza Minnelli, supermodelis Naomi Kampbell. Jei dar prisiminti mistiškus Rusijos istorijos puslapius, tai būtent šiuose rūmuose buvo nužudytas aiškiaregys G.Rasputinas, išpranašavęs kruvinają erą. Aplankysime Isakijaus soborą*, kerintį savo didybe ir prabanga. Tai viena iš didžiausių katedrų pasaulyje. Jos pastatymui panaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Nuo Soboro kolonados** atsiveria nuostabi Peterburgo panorama. Vakarinė ekskursija* nuostabiai apšviestame mieste  „Peterburgas nuo Petro iki mūsų dienų - nuo Naujųjų metų tradicijų Petrovsky Rusijoje iki XXI amžiaus Sankt Peterburgo hi-tech stiliaus“. Apžiūrėsime naująjį Betancourt tiltą, Gazprom arenos stadioną, aukščiausią dangoraižį Europoje, Lakhta centrą. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Teatralizuota ekskursija*** į Gatčiną. Vaikščiodami senosios Gatčinos gatvėmis, susipažinsime su jos istorija ir gyventojais: imperatoriais ir jų šeimomis, menininkais ir architektais, muzikantais ir rašytojais. Sužinosime, kaip gyvena šiuolaikinis miestas. Neoficialią senamiesčio istoriją papasakos vienas iš Gatčinos gyventojų. Tas, kuris žino visas paslaptis ir pažįsta kiekvieną pilietį asmeniškai: pradedant imperatoriumi ir baigiant batsiuviu, tas - kuris mato ir girdi viską ... Miesto mįslės ir paslaptys, gandai ir paskalos, kurias kostiumuotas gidas atskleis tik Jums, šios ekskursijos metu. Apsilankysime imperatoriškuosiuose Gatčinos rūmuose*. Grįžtame į Sankt Peterburgą. Miesto transportu* vykstame į Rūmų aikštę, kur sutiksime Naujuosius metus. Aikštėje grožėsimės besipuikuojančia pagrindine gražuole egle. 22 val. prasideda teatralizuotas šou – atvyksta Senis Šaltis ir Snieguolė, vyksta koncertai, groja muzika, vidurnaktį dangų nutvieskia spalvingi fejerverkai. Nevos prospektas virsta pėsčiųjų gatve, kurioje tūkstančiai Šiaurės sostinės gyventojų ir svečių susirenka pasveikinti vieni kitus su švente ir pamatyti nepamirštamą reginį. Naktį grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstame namų link. Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Vykstant į šią kelionę reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.


Kelionės datos ir kaina


Priemokos

 • Elektroninės vizos forminimo mokestis 10 €
 • Miesto mokestis 7 €
 • Vienvietis kambarys 120 €
 • Trijų ekskursijų paketas (Jekaterinos rūmai, Jusupovo rūmai, Gatčina) suaugusiam 45 €
 • Trijų ekskursijų paketas (Jekaterinos rūmai, Jusupovo rūmai, Gatčina) vaikui iki 15 m. 30 €
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 7 €
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 12 €
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 18 €
 • Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 5 €
 • Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 5 €
 • Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 4 €

Nuolaidos

 • 10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui 99 %
 • 9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui 80 %
 • 8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui 65 %
 • 7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui 50 %
 • 6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui 35 %
 • 5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui 25 %
 • 4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui 10 %
 • Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų 15 %
 • Keliaujantiems trečią kartą 10 %
 • Keliaujantiems antrą kartą 5 %
 • Senjorams (nuo 65 m.) 10 %
 • Vaikams nuo 13 m. ir studentams 5 %
 • Jaunavedžiams 10 %

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 35 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); (***) – iš anksto užsakomas trijų ekskursijų paketas (Jekaterinos rūmai, Jusupovo rūmai, Gatčina): suaugusiems - 45 EUR, vaikams iki 15 m. -30 EUR; miesto mokestis; elektroninės vizos forminimo mokestis – 10 EUR (jei tvarkotės per agentūrą); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto; elektroninę vizą galite gauti patys (nemokamai); vykstant į šią kelionę, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos; Rusijos sienos kirtimas gali užtrukti kelias valandas. „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą;


Grįžti į kelionių sąrašą