Šiaurės Italija 9 d. (pažintinė - poilsinė)

Naujiena!

Šalis: Italija
Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykstame į Štirijos regiono sostinę Gracą, prie Mūro upės įsikūrusį antrą pagal dydį Austrijos miestą. Ekskursija pėsčiomis Pilies kalvos papėdėje esančiame istoriniame miesto centre. Pamatysime XV a. statytą gotikinę katedrą ir šalia XVII a. Ferdinando II nurodymu pastatytą Šv. Kotrynos bažnyčią ir mauzoliejų. Apsilankysime trikampio formos centrinėje miesto aikštėje, kurią supa įspūdingai dekoruoti viduramžių namai ir rotušė. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis, arba laiptais, liftu* ar funikulieriumi* pakilti į Pilies kalvą, ant kurios stovi miesto simboliu vadinamas Laikrodžio bokštas, o nuo kalvos atsiveria viso miesto panorama. Tęsiame kelionę per Austriją, Italiją. Vykstame į vieną iš Veneto regiono kurortų prie Adrijos jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros arba siūlome ekskursiją** į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas. Plaukiame laivu iki Šv. Morkaus aikštės. Aplankysime Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija**, Dožų rūmus, Rialto ir Atodūsių tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio varpinę**, aplankyti Venecijos bažnyčias. Plaukiame į Murano salą, kuri nuo seno garsėja stiklo dirbtuvėmis ir jų dirbiniais. Galerijose ir parduotuvėse galėsite įsigyti nepaprasto grožio meno kūrinių iš stiklo. Plaukiame į Burano salą – spalvingiausią Venecijos lagūnos salą, garsėjančią ryškiais skirtingų spalvų namukais. Grįžtame į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba siūlome popietinę ekskursiją** į Paduvą su apsilankymu itališko vyno ūkyje (minimalus keliautojų skaičius - 15 asmenų). Vykstame į seną universitetinį miestą – Paduvą, žymią dailės ir architektūros paminklais. Pasivaikščiosime po senamiestį, kur apžiūrėsime miesto įžymybę – didingą Šv. Paduviečio baziliką su minareto pavidalo smailėmis ir bizantiniais kupolais, pastatytą dar  XII-XIV a., taip pat pamatysime Paduvos universitetą, kuriame savu laiku dėstė vienas žymiausių visų laikų astronomų, inžinierių ir filosofų Galilėjo Galilėjus. Taip pat užsuksime į Fruto aikštę bei aplankysime Radžionės rūmus**, kuriuose įrengta didžiausia Europoje vientisos erdvės viduramžių salė. Vykstame į itališko vyno ūkį, kur pasivaikščiosime po vynuogynus, apžiūrėsime vyno rūsius ir susipažinsime su vyno gamybos ypatumais, o taip pat degustuosime kelių rūšių itališkus vynus. Grįžtame į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros arba siūlome ekskursiją** prie Gardos ežero aplankant Veroną ir Sirmionę. Vykstame į Veroną. Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros ir tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. Ekskursija po miestą: pirmame amžiuje pastatytas Arenos amfiteatras**, Erbės aikštė - buvęs antikinis forumas, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė ir Džiuljetos namas**. Vykstame prie didžiausio Italijoje Gardos ežero, kurio pusiasalyje įsikūręs nuostabaus grožio miestelis Sirmionė su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantis ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas - žavi viduramžių pilis** bei antikinis miesto muziejus. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantieji kateriais** galės paplaukioti ežere, besigrožėdami įspūdingomis garsenybių vilomis. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Išvykstame į istorinę Friulio regiono sostinę Udinę. Ekskursija, kurios metu pasivaikščiosime po senamiestį, apžiūrėsime 1335 m. pastatytą Švč. Mergelės Marijos katedrą, apsilankysime Laisvės aikštėje, grožėsimės gotikine miesto rotuše su laikrodžio bokštu. Taip pat apžiūrėsime ant kalvos pastatytą Udinės pilį, kurioje įkurtas Udinės istorijos ir meno muziejus. Laisvas laikas. Išykstame į Čekiją. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Kelionės datos ir kaina


Priemokos

 • Kurorto rinkliava 12 €
 • Vienvietis kambarys 160 €
 • Ekskursija prie Gardos ežero aplankant Sirmionę ir Veroną 35 €
 • Ekskursija prie Gardos ežero aplankant Sirmionę ir Veroną (vaikui iki 12 m.) 25 €
 • Ekskursija į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas 45 €
 • Ekskursija į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (vaikui iki 12 m.) 35 €
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 11 €
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 19 €
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 30 €
 • Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 8 €
 • Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 8 €
 • Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 6 €

Nuolaidos

 • 10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui 99 %
 • 9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui 80 %
 • 8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui 65 %
 • 7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui 50 %
 • 6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui 35 %
 • 5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui 25 %
 • 4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui 10 %
 • Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų 15 %
 • Keliaujantiems trečią kartą 10 %
 • Keliaujantiems antrą kartą 5 %
 • Senjorams (nuo 65 m.) 10 %
 • Vaikams nuo 13 m. ir studentams 5 %
 • Jaunavedžiams 10 %

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 8 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; 6 vakarienės viešbutyje Italijoje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~15 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Grįžti į kelionių sąrašą