Aktyvus poilsis Ukrainos Karpatuose

Organizuojama grupėms pageidaujant.

Šalis: Ukraina
Kelionės programa

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į vieną seniausių Kazimiero Didžiojo statytų miestų – Liubliną. Lietuvai Liublinas pažers sentimentų. Juk būtent šiame mieste gimė ATR – Abiejų Tautų Respublika. Ekskursija po Liublino senamiestį: gynybinės miesto sienos, Karališkieji tribunolo rūmai ir pagrindinė aikštė, Domininkonų bažnyčia, miesto katedra, Lietuvos aikštėje pastatytas paminklas Liublino unijai, miesto simbolis – Krokuvos vartai, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į didingą senamiestį. Esant galimybei užsuksime į gotikinę Šv. Trejybės koplyčią*, plačiai žinomą savo bizantine tapyba, kurią užsakė Lietuvos–Lenkijos didysis kunigaikštis Jogaila. O ir jo vaikaitis Žygimantas Augustas čia, Liubline, nebuvo retas svečias. Vykstame į Ukrainą. Vėlai vakare atvykstame į Karpatų kalnų kurortą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena  Pusryčiai. Vykstame į kurortinį kalnų miestelį Jaremčią, įsikūrusį nuostabios gamtos apsuptyje. Pasigrožėsime vienu žinomiausiu ir vandeningiausiu Karpatuose „Proboj“ kriokliu, aplankysime Jono Krikštytojo cerkvę, kurios auksinis kupolas matosi iš toli, pasivaikščiosime didžiausiame Karpatuose suvenyrų turgelyje. Poilsis kalnuose, pageidaujantiems žygis iki Dovbušo uolų* (~ 2,5 val.). Dovbušas, vargingo sandėlininko sūnus, huculų "Robinas Hudas", sukūręs kovotojų už laisvę būrį. Keliausite Dovbušo taku, kuriame pilna olų, siaurų praėjimų ir tarpeklių. Po to likusią dienos dalį praleisime šiuolaikiniame, puikiai įrengtame kalnų kurorte – Bukovelyje. Tai ne tik garsus kalnų slidinėjimo centras, bet ir žavus vasaros kurortas. Esant palankioms oro sąlygoms, turistams siūlome žygį pėsčiomis (~ 3 val.). Jus lydės patyręs kalnų vedlys. Anaiptol, Karpatų kalnai, dar vadinami Žaliuoju Ukrainos perlu, jie sužavės ir pakerės savo natūraliu grožiu, miškais, alpinėmis pievomis. Pageidaujantieji, į Bukovelio kalno viršūnę (1127 m) galės pasikelti keltuvais* ir pasivaikščios kalno ketera, besigrožėdami kerinčia kalnų panorama bei aukščiausia Karpatų viršūne – Goverla (2061 m), išgers šiltos, kvapnios kavos jaukioje kavinukės terasoje – potyriai neužmirštami. Vakarop vyksime į ukrainietišką užeigą*, kur skambant guculiškai muzikai paragausime nacionalinės virtuvės patiekalų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Dienos žygis apie 7 val. Karpatų nacionaliniame parke iki Požiževska (1822 m.) viršukalnės. Grožėsimės nepakartojamais kalnų ir slėnių kraštovaizdžiais, sustosime prie vieno aukščiausiai 1750 m. aukštyje, Karpatų kalnuose esančio ežero Nesamovyte. Karpatų kalnai, dar vadinami Žaliuoju Ukrainos perlu, žavės mus savo natūraliu grožiu, miškais, alpinėmis pievomis. Piknikas* kalnuose.  Išvykstame Lvovo link. Nakvynė viešbutyje prie Lvovo.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Lvovą. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi, stebinantis įspūdingu grožiu. Ne veltui Lvovo senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų Paveldo sąrašą. Apžiūrėsime didingą barokinio stiliaus Šv. Jurijaus soborą su Šv. Anufrijaus grota, universitetą. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Lvovą: žymusis armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo bažnyčia, Turgaus aikštė, didžiulė bokštuota Rotušė.  Pasivaikščiosime Laisvės prospektu – viena žaviausių ir prašmatniausių Lvovo gatvių: didingi Operos teatro rūmai, Parako bokštas, Dominikonų bažnyčia ir vienuolynas, Bernardinų bažnyčia ir vienuolynas, Lotynų katedra. Lvove karaliauja bohemiška dvasia, o miestas svečius nustebins jaukumu, svetingumu, išraiškinga architektūra, kulinarinio paveldo patiekalais ir kiekvienam prieinamomis kainomis. Beje, Lvovas laikomas Ukrainos kavos sostine. Jei visame pasaulyje kava auga, tai Lvove ji yra kasama. Tad laisvo laiko metu rekomenduojame užsukti į kavos kasyklą, kurioje galėsite paragauti išsikastos kavos arba  paskanauti burnoje tirpstančio Lvovo štrudelio. Norintieji galės pasikelti* į rotušės bokštą, iš kurio atsiveria puiki senamiesčio panorama. Nakvynė viešbutyje prie Lvovo.

5 diena Pusryčiai. Kelionė per Ukrainą, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.


Kelionės datos ir kaina


Priemokos

 • Vienvietis kambarys 50 €
 • Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.) 11 €
 • Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.) 4 €
 • Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.) 3 €

Nuolaidos

 • 10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui 99 %
 • 9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui 80 %
 • 8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui 65 %
 • 7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui 50 %
 • 6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui 35 %
 • 5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui 25 %
 • 4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui 10 %
 • Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų 15 %
 • Keliaujantiems trečią kartą 10 %
 • Keliaujantiems antrą kartą 5 %
 • Senjorams (nuo 65 m.) 10 %
 • Vaikams nuo 13 m. ir studentams 5 %
 • Jaunavedžiams 10 %

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 40 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

kelionės kaina priklauso nuo išvykimo datos ir grupės dydžio; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.


Grįžti į kelionių sąrašą